Biz Kimiz ?

 

2015 yılında kurulan Taymaz Matbaa, baskı sektöründe öncü, yenilikçi ve hep yeni fikirler sunan bir yapıya kavuşarak “yetişmesi imkansız işlerin”“yapılması zor işlerin”, “bu işi nerede, nasıl çözeriz?” denilen  işlerin matbaası oldu. 

Bunda; günümüz teknolojisini ilk takip eden matbaalardan biri olmamızın yanı sıra, 45 çalışanımızla, çözüm ortağı olduğumuz bütün markalarımıza sunduğumuz özel fikirlerin, hızlı ve özenli çalışma prensibimizin de katkısı var.

Bunda; en küçüğünden en büyüğüne bütün işlerde, müşterimizden önce kendi onay mekanizmamızı kusursuz ve istisnasız işletmemizin, ”sıfır sorun, tam hassasiyet” prensibimizin etkisi var.

Bunda; kendimizi sürekli geliştirme, dünya baskı teknolojisini takip edip anında makine parkurumuza eklememizin, parkurumuzu her geçen gün yenilememizin etkisi var.

Bunda; bütün çalışanlarımızın Taymaz Matbaa’yı kendi işi gibi görmelerinin etkisi var. Bunda; mesleğimizi, işimizi sevmemizin, bütün çözüm ortaklarımıza koşulsuz ve şartsız saygımızın etkisi var.

Copyright © Tüm Hakları Saklıdır. Taymaz Matbaacılık ve Baskı Çözümleri